| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

31.3.2005 0:29:27 nadia@

Re: xxx

Uz si Loonette vzpominam! No to fakt vypada jak stejna stranka ale ve dvou jazycich! ja se tam scvalne nekdy podivam, to kdyz jsem moc pozitivni, tak at sklapnu!

Nase mala pokrtena jeste neni,nebyl cas. No uvidime, ja s klukemjsme byli krteni den pred mou svatbou! Ani ke zpovedi jsem nemusela!

Tak uz je tam jaro, to tu nikdo nebude chodit .... u nas je podle predpovedi 6 dni dest a 1 den polojasno, ve skutecnosti to je tak 3 dny dest, 2 dny polojasno a dva dny nadherne!!!! Tak si uzivame, mala uz se orientuje. Na kazde strane ulice mame park, jeden je s melkym potokem, tam se deti cachaji ve vode, druhy park ted dokoncuji renovaci, bude tam vic prolizacek a taky viic kvetin, pres reku (no spis vetsi potok) tam je jeste jeden park pro vetsi deti s hristem. A velka prochazka kolem vody - voda dost divoka, obrovkse kameny a splavy! Taky tune s rybama .... takze taky mame kam chodit, a je to blizoucko.

Ty zakusky ti zavidim,ja jsem ve stavu, kdy mi vlastni vyrobky moc nelezou. Joooo krtiny jsou mala svatba!

V USA bylo hodne lidinelegalne, tak si tak uvedomuju ten rozdil v chovani lidi tady. Jsou vic zodpovedni k majetku, protoze je to bud statni - placeno i zjejich dani a nebo je to jejich vlastni tudiz tezke odpracovane. Taky tady nevidim tu beznadej a lhani. V USA jsem vyslechla stovky planu, jak pojedou domu a za usetrne (nezdanene) penize koupi business ...... nebo jak maji v Cesku nejakou firmu, a byty a domy ...... a pritom u nich clovek za ty roky nevidell zadny progres. Porad stejne vysedavani po barech, nechozeni do skoly (doslova: nebudu tam s tema Mexicama sedet a cekat, nez neco pochopi!), podvadeni jeden druheho, hadani se s sefem.

Manzel dostal mnohem lepsi praci, taky diky tomu, ze si jeho novy boss obtelefonoval refference a manzel vsude odesel v klidu a nechal po sobe dodelanou praci. Clovek musi myslet na budouctnost uz od narozeni. To jemyslim to, co nemame dano vychovou, museli jsme se to tu naucit. A nebo jsme meli takvoe rodice, kteri nas to naucili. Jenze co tak si pamatuju, deti see v Cesku od rodicu naucili spis nadavat, nechat o sebe starat stat (nemocenske a invalidni duchody), krast nepotrebne veci, ktere nejsou privazane retezem ....

zase mi to keca, pujdu radeji plit zaonnky!

Loonette, jsem rada, ze mate veselo,ze jsoudeti na zdravem vzduchu, ze si teda trosku odpocines. Mej se moc dobre, neprehanej to s domacimi pracemi, je dulezitejsi hodne spat nez mit kazdy tyden utreny prach!

Zatim pa!
Odpovědět
Průběh diskuze (20 názorů)
xxx Gabriela 30.3.2005 13:37
*Re: xxx Nadia@ 30.3.2005 18:6
**Re: xxx loonette 30.3.2005 20:3
***Re: xxx Nadia@ 30.3.2005 21:44
****Re: xxx loonette 30.3.2005 22:30
*****Re: xxx nadia@ 31.3.2005 0:29
******Re: xxx Alicee 31.3.2005 2:26
*******Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 3:56
********Re: xxx maybe 31.3.2005 4:18
*********Re: xxx maybe 31.3.2005 4:21
**********Re: xxx Nadia@ 31.3.2005 4:39
*********Re: xxx Alicee 31.3.2005 5:12
**********Re: xxx maybe 31.3.2005 5:35
***********Re: xxx Alicee 31.3.2005 5:47
************Re: xxx maybe 31.3.2005 6:24
*************Re: xxx Alicee 31.3.2005 6:41
********Re: xxx Alicee 31.3.2005 4:40
*********Re: xxx nadia@ 31.3.2005 4:44
*********Re: xxx maybe 31.3.2005 5:6
**********Re: xxx maybe 31.3.2005 5:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.