| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

30.3.2005 23:18:26 JANA + 2 prckové

Večerník

Hezký večer!
Tak jak jste se dneska všichni měli? Já jsem spokojená, udělala jsem dobrý nákup v sekáči, už jsem dlouho nebyla, tak bylo třeba něco dokoupit, hlavně na Mišulu, Julinka dost věcí zdědí, na to ničení nevadí, že chodí v modrém a zeleném, že jo? Já takhle nakupuji hlavně věci na písek a zahradu, pak mi alespoň není líto, když se ušpiní:o))) No a pak jsem tam potkala kamarádku, s kterou jsem se neviděla 7 let! To mě fakt potěšilo.

Labu, malá z flašky nepije vůbec, ona úplně odmítá UM, taky proto si myslím, že je tak hubená, Míša pil flašku nebo dvě denně skoro do dvou let. Ale dr. říkala, že když jí jogurty a kaši, tak to stačí, takže jí nenutím, občas dostane sunar, někdy trochu vypije, někdy nic. Už to tak neřeším. Jinak když jsem kojila, tak se mi budila 1-2x za noc, ale právě mi přišlo, že už ani moc nepije, spíš mě ožužlává, tak jsem to skončila. Na jednu stranu mě to trochu mrzelo, ona byla u toho pití tak miloučká, ale zase si myslím, že kdybych ještě čekala, možná by to pak šlo hůř. Teď si akorát musím dávat pozor a nepřevlíkat se před ní, to když mě vidí, hned huláká mňam mňam a žene se ke mě:o)))))

To jsem zapoměla napsat Rain, my taky mrskáme věci do dálky, nebo ještě líp smeteme všechno co je v dosahu na zem:o)) Ale potěšily jste mě holky, že nemám vzteklounka jenom já:o))

Cis, tak to je tedy malý zázrak, že při takové výchově je trejda takový jaký je! Asi mu taky hodně prospívá, že bydlí dost daleko od rodičů. Hmm, hrnek dva dny na jednom místě? To je fakt něco hrozného:o)))))

Alíku, to je dcerunka šikulka, když má takovou trpělivost, toho se já docela děsím, až budeme sundavat kolečka:o) Malej když mu něco nejde, tak to prostě nedělá, žádná cílevědomost nebo jak se ta vlastnost jmenuje...:o))))

Tak a dneska jsem chtěla jít brzy spát, což znamená, že už mažu:o)) Dobrou noc všem!
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
hezký den ! rain 30.3.2005 15:35
*Re: hezký den ! LaBu 30.3.2005 16:42
**Re: hezký den ! LaBu 30.3.2005 16:46
***Re: hezký den ! Janna + 2 berušky 30.3.2005 18:9
**Re: hezký den ! Utopýr 30.3.2005 22:26
***Re: hezký den ! LaBu 30.3.2005 22:58
****Re: hezký den ! Severka + P 14 + L 10 + N 8 30.3.2005 23:15
*Re: hezký den ! Utopýr 30.3.2005 22:21
**Večerník JANA + 2 prckové 30.3.2005 23:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.