| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Matky samoživitelky

30.3.2005 22:25:18 AniTina

Poraďte

Ahoj, tak nějak nevím co mám udělat. Dnes mi přišel dopis z vězení od otce mé dcery. Asi bych měla vysvětlit, že je to první pokus o kontakt z jeho strany od doby kdy jsem byla těhotná. Je zavřený za neplacení výživného na svého syna. Já podala po porodu žalobu na určení výživného na mě i na dceru. Mě soud určil 4000/měs, výživné pro malou ještě není stanoveno, protože se k soudu nedostavoval. Po půl roce a něco od nabytí právní moci rozsudku jsem na policii podala oznámení že neplatí výživné. Píše že se omlouvá, že za ním byli policisté a jestli to oznámení nestáhnu tak ho zavřou znovu, tedy spíš ho nepustí. Prý bude platit, ale ve vězení nemá z čeho. Nevím, jemu nevěřím ani slovo, když neplatí své bývalé manželce, tak nevěřím že bude platit mě. Ale večer mi volala jeho máma, prosila ať žalobu stáhnu, že mi nějaké peníze bude posílat ona. Řekla jsem jí že si to rozmyslím, nevím jestli to mám udělat. A ještě chtěla ať jí malou přivezu ukázat. Tak nevím jestli tam mám jet, nebo ne. Když se Ani narodila, volala jsem jí a zvala ji na návštěvu, tenkrát mě dost ošklivě odbyla. Na jednu stranu je mi jí líto, přeci jenom je to malé babička, ale na druhou se mi k ní nechce. Když dva a půl roku neměla zájem, tak jí moc nevěřím. Mám dojem že mě chtějí jenom přesvědčit abych stáhla žalobu a jeho pustili z vězení. Prosím poraďte jak se mám zachovat, mám jí věřit a riskovat klid své dcery nebo to nechat být, ať ho znovu zavřou a mít klid? Dík za radu Kristýna
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Poraďte AniTina 30.3.2005 22:25
*Re: Poraďte Ella+ 31.3.2005 0:33
*Re: Poraďte takymáma 31.3.2005 0:38
*Re: Poraďte nadia@ 31.3.2005 0:40
**Re: Poraďte AniTina 31.3.2005 22:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.