| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

30.3.2005 21:41:37 Dana + Kristýnka

Albio

Ahoj holky, tak koukám, že se činíte - už přes tisícovku zpráv:)) Dnes jsem, Lucko, jela přes ty Strašnice, proto jsem ti psala dotaz na ty bazary, ale nakonec nebyl čas. Zítra chceme vyrazit na Černý most - kde jsou ty kočárky? Babypark?
Jinak pokud jde o to Albio, přijde mně to tam strašně drahý. Akorát jsem nakoupila jablíčka (35,-/kg), ty měli hezké, ale mrkev nic moc, za banány chtěli asi 65,-, řepu máme namraženou, celer nejíme, brokolice taky drahá a nic moc...
Jinak, Hanko, brambory teď nedáváme, čekáme na nové, takže taky vařím rýži, pohanku apod. Co vy ostatní?
Jinak jak jste se bavily o těch divadlech asi před týdnem, tak já mám zas v oblibě Violu. Už se mně po ní docela stýská.
Zítra bychom vyrazily s váma, ale jedem na ty nákupy. Danielo, kde jsi koupila ty botičky? Jsou kožené? Jo, a Lucko, v té Terronské jsi myslela ty oděvy z Anglie a Holandska? Dnes jsem se tam stavovala, ale měli všechno, co se mně líbilo, malé:((( dk
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Albio Dana + Kristýnka 30.3.2005 21:41
*Re: Albio Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 30.3.2005 21:46
**Re: Albio Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 30.3.2005 21:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.