| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Autismus

1.4.2020 23:58:25 rišulka

Light It Up Blue

Jako každý rok připomínám.. zítřejší Světový den porozumění autismu. Akce se konat nebudou, nikde jsem nezachytila ani to "gesto" Česko svítí modře".

Děkuji všem přítomným za toleranci a snahu pochopit a přijmout. V této době se náhle vynoří spousta dalších, jiných "zvláštností", daných okolnostmi nebo deficity na straně jednotlivce i na straně systému, vždy jsou mezi námi takoví, co projdou sítem úřadu, tzv. zapomenutí jednotlivci na okraji společnosti.
Děkuji zdejším učitelkám, že nyní svou prací i svými příspěvky zde pozitivně mění můj pohled na školství a jsem vděčná za všechny děti v různě těžké domácí situaci, že o nich máte přehled.

Nejsem stoprocentní, ale tak ..ze ..tří pětin (~f~) se snažím a vím, že Riška to ví a doufám, že s čokoládovou pomocí mi to vydrží do dlouhých dalších dní a let.

Kdyby si někdo chtěl rozšířit povědomí, zde článek k PAS, zajímavě právě o řeči - vlastně přesně o něm - mluvit umí, ale nic neřekne..
http://srdceautizmu.sk/vie-rozpravat-ale-od-konverzacie-to-ma-stale-daleko/?fbclid=IwAR2B4ZHXQDnn4qKKl4siah0kZ5LN6dmthrwZ8Wit1-2qqFlmQ_boZywg1AA
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Light It Up Blue rišulka 1.4.2020 23:58
*Re: Light It Up Blue K_at 2.4.2020 8:56
*Re: Light It Up Blue Yuki 00,03,07 2.4.2020 11:54
*Re: Light It Up Blue Beat 2.4.2020 21:43
*Re: Light It Up Blue ...neviditelná... 2.4.2020 22:22
**Re: Light It Up Blue rišulka 2.4.2020 23:9
***Re: Light It Up Blue ...neviditelná... 3.4.2020 15:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.