| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění na Rodině

1.4.2020 10:13:55 Peppa

Re: Je tu nekde Peppa ( ikona Peppa Pig ) ?

Ahoj, já mám bezva selektivní paměť a spoustu nepříjemností vytěsním a zapomenu :). Fakt je, že já mám prostě citlivý tr. trakt, jakmile sním něco špatnýho, hned to vím. Když jsem ve stresu, taky to pocítím na žaludku, nemůžu jíst, je mi zle. Většina lidí se po blitkosr. vzpamatuje za dva dny, já potřebuju cca týden až dva, než začnu zase normálně jíst. Někdo mi tenkrát doporučil na průjem Ercefuryl, vybavuju si, že jsem nakonec šla k zástupu, udělali mi výtěr, který se ještě po týdnu nebo dvou opakoval. Pak jsem šla ke své dr., pamatuju si, že když mne viděla - zelená, vyklepaná, zvadlá - tak mi něco píchli, nějaký mix vitamínů a minerálů, olejovou inj. do zadku, měla jsem tam z toho bouli.. Ve stěrech se myslím nic nenašlo, ale dala mi ten Ercefuryl, který je údajně účinnější než endiaron atd. a asi to zabralo. Bohužel neumím říct, co to vlastně bylo. Mám vcelku těžkou anémii, dlouhodobě, může to souviset. Jo a myslím, že to bylo tenkrát, kdy jsem dr. přinutila udělat mi testy na celiakii, ale bylo to OK. Ale prý praktici z donucení pacienta dělají jen zjednodušený test, který může být neprůkazný, prý se dělá ještě nějaký jiný, dražší, který oni v prvním kole neradi dělají. Nevím, jaké protilátky mi nabrala, výsledek mi řekla jen po telefonu. Ale vzhledem k tomu, že dcera má diagnostikovanou celiakii někdy od prosince, to riziko, že ji mám taky, tady samozřejmě je, dle naší dětské bychom se měli nechat otestovat všichni v rodině. No, nejsem tak marná, nakonec jsem si vzpomněla :)
Ať už tě trápí cokoliv, tak prostě dr., no. Já chození k nim nesnáším, ptž mi vždycky něco najdou ~2~, ale někdy to nejde jinak..
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Je tu nekde Peppa ( ikona Peppa Pig ) ? troposfera36 31.3.2020 18:29
*Re: Je tu nekde Peppa ( ikona Peppa Pi... Peppa 1.4.2020 10:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.