| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

Předkožka

Milé maminky, popř. tatínkové, kteří máte doma ratolesti mužského pohlaví,
obracím se na vás s prosbou o sdělení zkušeností s uvolňováním předkožky u vašich miláčků. Naše dětská lékařka totiž po jednom roce věku provádí u všech svých malých pacientů mužského pohlaví manuální, samozřejmě značně bolestivé, stažení tj. odlepení předkožky od žaludu. Vzhledem k tomu, že jsem slyšela názory o postupném samovolném odlepení se vzrůstajícím věkem chlapců, tento zákrok jsem u svého prvorozeného odmítla. Rozpor s naší doktorkou ovšem stále trvá, protože syn (3 roky)ještě stále nemá předkožku zcela uvolněnou. Bohužel i pediatr, který odpovídá na dotazy zde na rodině, odpověděl, že ve třech letech už musí být možné úplné přetažení předkožky přes žalud. Nerada bych něco zanedbala, ale z výše zmíněného zákroku mám "husí kůži".
prosím poraďte!
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Předkožka Pavlína, synové 3 roky , 3 měsíce 31.3.2001 14:36
*Re: Předkožka Dana,dvojčata 31.3.2001 15:38
*Re: Předkožka Pavla, 2 kluci 2.4.2001 21:40
**Re: Předkožka mirek , kluci 9.5.2002 9:54
*Re: Předkožka Beata 3.4.2001 16:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.