| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské testy

30.3.2005 14:30:25 daniela 17tt

už to jsou pohyby?

Ahoj,

potřebovala bych poradit. Otěhotněla jsem před vánoci, ale jelikož jsem otěhotněla asi hned po vysazení antikoncepce nedokázala jsem gynekologovi říci přesně datum svých posledních měsíčku. Připadala jsem si v ordinaci blbě, že to nevím, protože přece bych si to měla psát do kalenáře, ale to jsem nikdy nedělala(až když jsem matně tápala kdy to mohlo být tak jsem si uvědomila, že to byla blbost si to nepsat) tak jsem to tak zhruba odhadla a nějaké datum plácla. Teď jsem ale v 17tt a už zhruba týden cítím pohyby(čekam provní mimi). Tak nevim jestli máté někdo s tím podobnou zkušenost nebo jestli jsem spíš těhotná možná o týden déle nez podle PM.
Děkuji všem předem za odpověd
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
už to jsou pohyby? daniela 17tt 30.3.2005 14:30
*Re: už to jsou pohyby? ...neviditelná... 30.3.2005 15:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.