| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

30.3.2001 22:17:30 Martin, 25

Nešťastný začátek vztahu

Ahoj Rodino,

K napsání tohoto příspěvku mne inspiroval příběh Lucky, které její přítel vyčítá, že byla ještě panna, když se seznámili. Já mám totiž podobný problém, ale obráceně. Manželka mi totiž vyčítá způsob, jakým přišla o panenství.
Známe se s Irenou už tři roky, před rokem jsme se vzali a narodil se nám krásný chlapeček. Naše manželství považuji za šťastné, mám Irenu velmi rád a myslím, že i ona mne. Nedávno jsem však zjistil, že náš vztah už od počátku kazí ošklivé nedorozumění. Irena se mi s pláčem přiznala, že na den, kdy se mnou ztratila panenství vzpomíná jako na jeden z nejhorších dnů svého života. Prý ji velmi uráží a ponižuje, že když jsem se do ní tehdy nemohl dostat, tak místo toho, abych se sám namáhal a špinil se její krví, raději jsem si sehnal vibrátor, aby to udělal za mne. Nemůže mi to zapomenout a celé ty tři roky ji ta vzpomínka trápí. Představovala si krásný romantický zážitek a nakonec se poprvé milovala jen s nějakým strojem a nikoliv se mnou.
Byl jsem velmi překvapen, když mi tohle poprvé řekla. Ani jsem nemohl uvěřit, že to myslí vážně. Já totiž na ty pro mne krásné dny vzpomínám úplně jinak. Byl jsem tehdy ještě sexuálně nezkušený a měl jsem z milování obavy. V minulém vztahu jsem totiž při pokusu o pohlavní styk selhal. Měl jsem problémy se ztopořením a předčasnou ejakulací. Teď v novém vztahu jsem byl ztrémovaný z toho, že by se moje problémy mohly opakovat. A než jsem znovu nabyl ztracenou sebedůvěru (trvalo to několik týdnů) opravdu se tyto potíže vracely.
Při prvních pokusech o milování jsem se sice dostal dovnitř (aspoň myslím), ale pak jsem musel po několika sekundách přestat, aby nebylo děťátko. Irena při tom nekrvácela a při každém dalším pokusu cítila bolest.Ztratila o sex zájem, ale přece jen jsme to ještě několikrát zkusili. Byl jsem nešťastný z toho, že se jí milování se mnou nelíbí a přičítal jsem to tomu, že naše sexuální spojení trvá příliš krátce. Snil jsem o tom, že kdybych měl větší výdrž, začal by se Ireně sex líbit. Pak se mi náhodou dostal do ruky článek, ve kterém ženy popisovaly výhody používání vibrátoru v partnerském sexu. Napadlo mne, že když já sám ji nemůžu milovat tak dlouho, jak by asi chtěla, koupím vibrátor a udělám jí radost alespoň tímto způsobem. Když jsem ho poprvé přinesl, byla překvapená, ale souhlasila s tím, že to zkusíme. Měl jsem pocit, že se jí to ten večer docela líbilo. Když jsem pak objevil na prostěradle krev, docela mne to překvapilo. Říkal jsem si, že Ireně po našem milování asi ještě zbyly části panenské blány, které odstranil až teď vibrátor (měl přece jen trochu větší rozměry). Vlastně jsem byl rád, že je celá panenská blána pryč a pravděpodobně už zmizela i příčina Ireniných bolestí při sexu.
Celé tři roky jsem na tu dobu docela rád vzpomínal a ani mne nenapadlo, že bych to nebyl já, kdo se s Irenou tehdy miloval. Marně jí teď vysvětluji, že strojek nemá duši a tudíž ani nikoho nemůže milovat. Že důležitý je ten, kdo jej vede. Ale Irena to nějak nechce pochopit. Když na toto téma narazíme, buď pláče nebo říká, že o tom už nebudeme mluvit, že na tom už vlastně nezáleží, že se to už stejně nedá změnit.
Ale já vím, že na tom záleží. Chci, aby mi uvěřila, že jsem měl tehdy jen ty nejlepší úmysly, ale nevím, jak ji o tom mám přesvědčit. Prosím Vás, pokud nám můžete pomoci, třeba radou či zkušeností, napište.
Moc mi záleží na tom, abychom na počátek našeho vztahu měli oba jen ty nekrásnější vzpomínky.

Všem předem díky Martin






Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Nešťastný začátek vztahu Martin, 25 30.3.2001 22:17
*Re: Nešťastný začátek vztahu Petra 2.4.2001 14:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.