| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Účetnictví a daně

28.2.2020 13:52:08 Analfabeta

Re: prosím o radu vypořádání sjm, převod bytu, daně

Karmo, já tě chápu. měla jsem to podobné. My jsme s bráchou po rodičích zdědili nedostavěný domek. Chtěla jsem po bráchovi, aby mi svou polovinu prodal, když tam nechtěl jít, abych to mohla dostavět. Dělal s tím oprsky a prodal mi to, až když jsem se vdala. Čili manžel de facto koupil čtvrtinu. Po pár letech jsme se rozvedli, domek ještě nebyl splacený. Soud mne odsoudil k tomu, abych vyplatila manžela, vůbec nevzal zřetel na to, že není splaceno. Takže jsem měla jednou zaplatit bráchovi, podruhé manželovi (a poté to na něm asi vymáhat, nevím). Takže jsem nechala napsat majetek na sebe (na což byl soudní rozsudek) a riskla jsem, že manžel nedostal nic. Bráchu jsem vyplatila normálně. Exmanžel se mi pomstil tím, že mi neplatil výživné. Nedovedu si představit, že bych vyplácela ještě jeho, to bych musela mít na zahradě zlatej důl. A už vůbec si nedovedu představit, jak bych z něj ty peníze dostávala, ten korunu neudržel.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Vypořádání sjm, převod bytu, daně karma 27.2.2020 20:13
*Re: prosím o radu vypořádání sjm, přev... Pole levandulové 27.2.2020 20:48
**Re: prosím o radu vypořádání sjm, př... karma 27.2.2020 21:23
***Re: prosím o radu vypořádání sjm, ... Mariana +2 27.2.2020 22:33
****Re: prosím o radu vypořádání sjm... karma 28.2.2020 8:16
***Re: prosím o radu vypořádání sjm, ... Analfabeta 28.2.2020 7:49
****Re: prosím o radu vypořádání sjm... karma 28.2.2020 8:26
*****Re: prosím o radu vypořádání s... Analfabeta 28.2.2020 13:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.