| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

30.3.2005 9:55:22 Sysyna

Diky holky!!!

Diky za pranicka a moralni podporu!!!

Vcera David zlikvidoval sestre rtenku od Diora!!!:-)))No uznala, ze to byla jeji chyba, pac musime schovat z jeho dosahu vse mazlave a hlavne kabelky!!!NO a sestra si ji nechala otevrenou na sedacde a sla se sprchovat.Byl zmalovanej jak indian, bohuzel fotak byl vybitej...zakon schvalnosti....

David mel asi neco hooodne slabouckyho, nez Ajin Honysek, pac taky blinkal, teploty a ten prujem, chudak, prcku od krve rozedranou....a nejedl a nepil, ale v pondeli nastal zlom a zacalo se to lepsit.Koupila jsem Welwdu na prcku a uz to ma polovicni, svetle, pupinky a toí mokvani suche a stahuje se to a hoji.Fakt neni nad Weledu.Nemohla jsem se ho ani dotknout, jak plakal bolesti.Ted je to OK, uz zas normalka prebalujem.A zacal jist a pit.Kulihrasek malej, cestovatelskej.On to ma uz asi jeste z briska, kdyz jsem porad nekde jezdila a trajdala...tak je holt cestovatel:-))

Jdu dobalit balicky a na postu, po obede dojde Barca s Kackou...papapap!!!

Lenko, uvazuju, ze bych v patek dojela a sla s |Tebou na tu powerjogu, kamardka vcera, vecer jsem si byla sednout na vinko s kamoskou, ma nar taky v breznu, ona zacala delat neco jako ,,tajci" nevim jak se to pise, a joga a apower joga je pry moc fajn vec........
Napis mi prosim v kolik, kde a co tam na sebe......dekuji!!!!!!!
,
Vecer nakouknu!!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Diky holky!!! Sysyna 30.3.2005 9:55
*Re: Diky holky!!! Lenka,Lukášek07/03,Kačka01/05 30.3.2005 12:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.