| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Co vám lékař neřekne - rady a tipy

26.2.2020 22:48:57 Kaipa

Je možná nežádoucí reakce na dlouhodobě užívaný lék?

Poměrně dlouho (několik let) užívám lék na vysoký krevní tlak. Teď mi však otekly nohy (obě, zhruba od poloviny lýtek dolů). Opakuje se to již třetí den, ráno vždy zlepšení. K lékaři mohu až příští týden, kromě mnoha hnusných příčin mě napadla i tahle. Je to možné?
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Je možná nežádoucí reakce na dlouhodobě ... Kaipa 26.2.2020 22:48
*Re: Je možná nežádoucí reakce na dlouh... Monika 26.2.2020 22:58
**Re: Je možná nežádoucí reakce na dlo... Kaipa 26.2.2020 23:5
***Re: Je možná nežádoucí reakce na d... Yuki 00,03,07 27.2.2020 0:38
****Re: Je možná nežádoucí reakce na... Kaipa 27.2.2020 12:11
***Re: Je možná nežádoucí reakce na d... Fern 27.2.2020 11:18
****Re: Je možná nežádoucí reakce na... Kaipa 27.2.2020 12:10
*Re: Je možná nežádoucí reakce na dlouh... Evka... 27.2.2020 6:16
**Re: Je možná nežádoucí reakce na dlo... Evka... 27.2.2020 6:18
*Re: Je možná nežádoucí reakce na dlouh... x.sky 27.2.2020 7:50
**Re: Je možná nežádoucí reakce na dlo... Kaipa 27.2.2020 12:8
*Re: Je možná nežádoucí reakce na dlouh... Marka 27.2.2020 8:8
*Re: Je možná nežádoucí reakce na dlouh... Okolík 27.2.2020 18:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.