| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

...

Děkuji za přání k našim pokrokům. Chudinka se vždycky lekne, když něco vyplodí za zvuk, ale sleduje naše rty, když s ním mluvíme a hýbe se svýma. Vždycky vypustil jen nějaký hlásek, ale dneska ráno mu to jelo jak "babě na pavlači":-))) A taky Vám musím říct, že jste měli pravdu s tím zklidněním. Sice máme ještě do konce 6ti nedělí cca 14 dní, ale už teď vydrží chvilku sám a pokukuje po okolí, ale postýlka stále nehrozí:-(

Marti, taky mám kluka a i když je to syčák (je divokej,provokatér a hyperaktivní-už naštěstí ne tolik), tak není zlej. Oni jsou kluci mazlivější delší dobu než holky a možná bych řekla, že i jsou víc dětštější(ježiši,to je slovo), takže Tvoje reakce si myslím je normální, mám takové taky.

Darčo, UTZ je nádherný. Je to jedno velké ukryté překvapení, já byla vždycky zvědavá, jak bude vypadat a komu se bude podobat a už na UTZ jsem zkoumala, jestli nebude mít odstálá ouška a jestli mu neupadl pytlík (chtěli jsme holčičku):-))) atd.

Vlasti, přeji brzké uzdravení.

Klári, je nám trošku líp, ale rýmu máme pořád. Pojedu k doktorce, aby ho poslechla (pořád chrčí).

Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
... Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 30.3.2005 9:4
*Koukám, Eldorádka + 2 zvířata 30.3.2005 9:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.