| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

30.3.2005 7:34:29 Nadia@

Re: Alco!

Tak to uz brzo odlozite kozichy!!!! Doporucuju rozmistit po byte vazy a ocekavat pugety od manzela. Neverim, ze pri prujezdu kolem kvetinarstvi odola, verim, ze ho ta vune jara absolutne premuze! No a umim si jasne predstavit pugat po jizde na kole temi kaluzemi ..... at priveze flasku, rozestav po baraku panaky!

Mala nebublala, pouze vyplazovala jazyk a delala takove ty davici zvuky, taky dobry. Ale uz na ten prasek neni zvedava!

Dneska chodila dokola (obyvak - kuchyn- predsin - ch0dba - obyvak ...)(prvni koupelna zlata, druha kouplena stribrna, hehe, mame to tu jak u Gotta) a tleskala rucickama a rikala meskame meskame! Tak jsem taky meskala, asi to ma z toho meho komentovani kanadskych poradu, kdy ji porad rikam cesky, co kdo dela. meskame bude asi tleskame.

Decka maji jeste tenhle tyden prazdniny. kaja si vic hraje s malou ani nechce nikomu volat, on si nejak vystaci. Cetla jsem jeho jurnals, take je mijasne, ze to zas bude same mala sestra me opet atackovala! A ucitelka dopise, to vis, ty sestry!

Vcera vecer se me manzle ptal, kdy Kajovi konci skola a listoval kalendarem jak sileny, dneska mi doslo, co tim myslel. Snazi se porad najit mezi koncem skolniho roku a prijezdem mych rodicu nejakou skviru na blizke setkani tretiho druhu. No a dneska otevru notebook a ona tam na internete stranka rezervovani letenek smer Chicago - Vancouver. Asi me j.... jinak se to uz neda rict.

sleduje nejaky poorad o erupcich, asi taky vybuchnu. Delala jsme rybi pomazanku, ty sardinky byly nejake moc rozlezene v tom oleji, nemuzu si rihnout, ha! mam duvod dat si ten calvados. prislo to v lahvi od Hanacke Vodky, taksjem byla trosku zklamana, ale jsem za svobodna Hanakova, tak jsem to brala jako pekny darek. No a otevru to a ta vune!!!!!! Prid na panaka!

Ve Vancouveru ma byt 28, 29, 30 duben ceske divadlo!!! Volala Zen, chtela bych moc jit, jen nevim, jak se na to bude tvarit manzel. Mala uz krasne usina, mohl by to zvladnout, no a se Zen by me snad pustil, vzala bych si taxika i mobila (i PR, hehe a nahradni baterky) a jela bych. Oooo nemam co na sebe. Dam si panake, hehe. Tak pouvazuj, jestli nemam nejakou tu palenku posetrit, ze bychom jim tam delaly "hlasy z publika", takove ty dotazy, jestli nemaji nejakou veselou historku z nataceni!

TO mam ale nejak moc humoru, kdyz si pomyslim, co pod timhle oknem je - rezervace letenek.

Rodice uz maji viza, tak je to definitivni, jen chteji nejake ty cedulky na ukazovani, ze jako neumi anglicky a tak. Hned me napadlo udelat jim nejake silene cedulky a nechat ot natacek skrytou kamerou. Neco jako "mas pekne nohy!" nebo "jsem pozitivni" nebo "ky prijde ta stripterka?". No ale to by nasineprezili. To si necham na mladsi cleny me rodiny! Samozrejme na druhou stranu na pisu cesky "Mohla bych mit prosim trochu vody?" a tak.

Co varis k veceri? Nechcete pomazanku?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Alco! nadia@ 30.3.2005 1:57
*Re: Alco! nadia@ 30.3.2005 2:2
**Re: Alco! Alicee 30.3.2005 5:11
***Re: Alco! Nadia@ 30.3.2005 7:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.