| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

30.3.2005 1:45:55 Ja?

.

Ivco, preju at se Honzikovi udela co nejdriv lepe, asi vam tam radi nejaka strevni chripka co? Manzel je trochu podobny, jenom s tim rozdilem, ze kdyz na nej nemoc zautoci, tak si bezi pro leky, nejlepe ATB a jakmile se mu trochu ulevi, tak nic nedobere a samozdrejme ani nedoleci a ja mam pak starosti aby to Miska nechytla.
No a s neci solidarnosti a empatii uz taky po zkusenostech z tehotenstvi nepocitam. Ze by me nekdo tehotnou pustil v mhd sednout, tak to bych spocitala na prstech jedne ruky. "Nejlepsi" zazitky mam z doby po povodnich, kdy mhd byla pecpana a nejen, ze cloveka nikdo nepustil, ale jeste si pekne strcili. A nejhorsi zkusenost jsem mela s pany co si potrbuji precist noviny, to jsou bojovnici a maji pekne ostre lokty.

Petro, studium pri diteti nesmirne obdivuji. Ja jsem se prvnich par mesicu co jsme tady byli pripravovala na zkousky, abych tu mohla pracovat v oboru. Ucila jsem se po nocich a v mezicase, kdyz mala spala a byla jsem pekne unavena a nebyl pomalu zadny relax. Kdyz jsme se rozhodli pro navrat do Ceska, tak jsem s radosti odlozila ucebnice. Tak drzim palce az to zdarne zakoncis.

Kdyz jsem si cetla o tech nebezpecnych zakoutich na zahradach jsem si vzpomela na zahradu moji babicky,kde jich bylo a je opravdu dost a kde jsem prisla k urazu nekolikrat. Napriklad tam mela takovy bazenek pro kachny, sikovne prekryty nejakymi deskami a ja se tam propadla i s trakarem v nemz me bracha vozil. Sel to rict mame , ale cestou potkal piskoviste, tak na to zapomnel (mel LDM) . Nebezpecna na zahrade byla i sama babicka, kterou jednou napadlo, ze by nas mohlo bavit si hrat na pisku se zapalenou hrbitovni svickou. Samozdrejme, ze mi chytly teplaky, nastesti jsem nemela tehdy modni silonove, ale takove ty bavlnene, vytahane.A to nemluvim o tom, kdyz babicce uteklo prase z chlivku a srazilo kocar, ve kterem jeste pet minut pred tim lezela segra. Mmch babi uz hlasila, ze az se prestehujeme zpatky bude mi jezdiy do Prahy hlidat, no nevim.

Evi v nemocnici uz je. A primarni nador je sarkom v male panvi. Jaky presne druh sarkomu to je si nevzpomenu, ale je to pomerne ridce se vyskytujici, hodne maligni a maji to vetsinou deti v puberte. Ji na to prisli az kdyz mela metastazy do plic, protoze se dusila. Perlicka je, ze mesic pred tim byla na sedmnactilete prohlidce a stezovala si doktorce, ze ma hrozne zvetsene uzliny v trislech a boli ji to, doktorka ji rekla at si svlekne kalhoty, z pul metru si to prohlidla ani ji to neprohmatla a rekla ji, ze je uplne zdrava a taky ji to do zdr. dokumentace napsala. Neda se rict, jestli by to dopadlo jinak, kdyby na to prisli o ten mesic driv, ale...
Ja jsem dneska mluvila s mamkou a ta mi rikala, ze uz beruska nemuze ani jist, ani mluvit, chtela jsem ji privezt nejaky ten jazzik, ale pry uz ani nechce nic poslouchat jak je ji spatne.Nasi za ni jdou zitra, tak jsem zvedava na zpravy. No ja jsem si prala ji jeste videt, ale jak to posloucham, tak uz ji spis preju at se trapi co nejkratsi dobu :-(((
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
. Ja? 30.3.2005 1:45
*Re: . Ja? 30.3.2005 1:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.