| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

29.3.2005 22:01:23 Nadia@

Re: Pondělí Velikonoceee

Alco, absoltne prede mnou nevyslovuj takova slovni spojeni jako "manzelova maminka" a "natrvalo". dela se mi z toho mdlo. Mam rada sve soukrommi a pocitam s tim, ze ona taky. Od toho taky maji v Cesku dum. No manzel s ni mluvil, rekla mu to, co ja, ze to tedy bude casove narocne pro nas, financne narocne pri ni, takze to nechame na jindy.A on porad listuje kalendarem, hleda asi nejky mesic, kdy se davaji penize zadarmo nebo co a vzdycha, ze mala roste jakoz vody a jeho maminka to nevidi. Ze od jednoho brachyse deti nedocka a od druheho si pocka, je mu teprve 16. No a co ja s tim? Ja taky nesilim, ze Kaja moje rodice nevidel roky! Je to nas zivot, rodice uz jen prihlizeji, ne? Ja vim, ze neninic prijemenjsiho nez se pdelit o radsoti s lidmi, ktere mas rad, ale pokud jsme se rozhodli bydlet tak daleko, taksi nemuzememdelat iluze, ze se budeme delit nejak casto. Pro me je to uzavrena zalezitost, pokud maminka najde nejake finance a prijede, takmanel uz slevilna 2 tydny (tedy ne mesic), je mi to jedno, udelam ji program, na ktery nezapomene. varit, skladat pradlo, hlidat malou. Co ten jeji syn, to nevim, ten asi bude nahanet male sousedky nebo co! At uz si konecne vsichni uvedomi, ze na Jeziska davno neveri a sexualnimvtipum rozumi. ten nam tady v baraku hnipat nebude, bude chtit delat neco cool.

U nas uz dlouhomanzlenevaril, naposledy kdyz jsem byla v praci, tak poohrival, co bylo v lednicce, uvaril bleskovou zeleninovou polivku. to ja si dam vic prace.

Rodice uz dostali viza. V pondeli vecer to dali na postu a ve ctvrtek to doporucene prislo (postacka zas mla dva rajony, tak to rodicum dala, ze uz je podepsala, uzasne - neni to poprve, takhle jsem obdrzela jedno predvolani k soudu. No ona uz vi, ze to nepreberu, takto ani nebere z posty).

Dneska vytrvale prsi. Hele ono ted neprsi! mala ale ma Telitubies a pak jde spat, musim pro mliko. Na manzleove prai je jedna nevyhoda, ze uz semtam neobslouzi nejaky ten stul a nedela uzaverku kasy, takze nedonese ty drobne navic. Takhle jsem i 2 tydny nakupovala jen z tech dorbnych. Velky nakup je jeste v lednici a v mrazaku znaat, takze kupuju jen mliko, pliny, zeleninu, ovoce a toj vsechno.

mala dneska otevrela dvere k pracce a rozsypala mi prasek na prani po zemi, a taky ho ochutnala, no asi nic moc, rvala jak tur.

Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Ploche nohy Nadia@ 27.3.2005 23:21
*Re: Ploche nohy Alicee 28.3.2005 4:44
**Re: Ploche nohy Nadia@ 28.3.2005 5:59
***Re: Ploche nohy nadia@ 28.3.2005 6:1
***Pondělí Velikonoceee Alicee 28.3.2005 19:27
****Re: Pondělí Velikonoceee Alicee 28.3.2005 20:11
*****Re: Pondělí Velikonoceee Nadia@ 28.3.2005 20:30
******Re: Pondělí Velikonoceee Alicee 28.3.2005 21:22
*******Re: Pondělí Velikonoceee nadia@ 28.3.2005 22:32
********Re: Pondělí Velikonoceee Alicee 29.3.2005 0:15
*********Re: Pondělí Velikonoce... Nadia@ 29.3.2005 3:54
**********Re: Pondělí Velikono... Alicee 29.3.2005 5:12
***********Re: Pondělí Veliko... Nadia@ 29.3.2005 22:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.