| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rakovina prsu

5.2.2020 20:05:20 andula

Rakovina prsu

Vím, že to je stále aktuální a smutné téma - rakovina prsu. Máme s naší českou firmou, která je na trhá 19 let velké úspěch i v tomto problému zdraví. Tělo potřebuje podpořit a doplnit to co se mu už ve stravě nedostane. Pokud mu dodáte vše potřebné, organismus má samouzdravovací schopnost.
Příběh lidí, kterým jsme pomohli
Rakovina prsu, operace, chemoterapie ... zničený žilní systém pravé ruky i po roce s ní nehýbala a šílené bolesti, špatné jaterní testy, snížená imunita, únava. Paní Simona Kratochvílová vše popsala ve své zkušenosti s výrobky, které ji těchto útrap zbavily. Znám ji osobně, jako většinu lidí, kteří se dělí o své zkušenosti. Ze setkání, rozhovorů. Pro ty, kteří se chtějí s jejím příběhem více seznámit jsem vše dala do tohoto souboru.
Rakovina prsu Je to již 6 let a paní Simona je ZDRAVÁ.

"Naší babičce (70 let), byla v lednu sdělena nekompromisní diagnóza - recidiva karcinomu prsu, nádor se plazil po svalech, cévách, šlachách od ramene směrem k páteři, druhé ložisko v hrudníku, metastázy v kostech.
Zcela jí ochrnula ruka. Měla obrovské bolesti, které dokázaly tlumit pouze vysoké dávky analgetik spolu s morfiovými náplastmi. Lékaři ji uložili do kolonky nevyléčitelných případů. V únoru začala užívat FB NO, Alfu, Betu, Gamu, Tau, Kids. Postupně jsme také vyřadili ze stravy maso a cukr. Koncem září začala trochu hýbat ramenem a snižovat dávky analgetik. V říjnu byla na kontrole - žádné nové ložisko a nádor neroste. V tu dobu jsme přidali Anti- Age a FB. Postupně začala hýbat celou rukou.Náplasti už nepotřebovala. Po roce si dokáže podržet předměty, chybí pouze hybnost v prstech. Neužívá vůbec žádné léky na bolest, ani na tlak, zkrátka vůbec žádné chemické preparáty. V únoru opět kontrola a opět žádné nové ložisko ani metastázy. Navíc babička je velmi čiperná a daří se jí 15 měsíců po vyřčení diagnózy každý měsíc trochu lépe. Všechny krevní testy má ukázkové, doktoři tomu nechtějí ani věřit, jak je to možné.
Toto je pro mne největší důkaz toho, že produkty OKG skutečně fungují a vrací lidem radost ze života. Jsem za ně moc vděčná

Pro mě je to jako zázrak. Hladinu T-lymfocytů jsem měla pod mírou po první dávce chemoterapie, krevní obraz to samé. Kromě šílené chemo do mě doktoři rvali další dost šílené injekce na podporu funkce kostní dřeně, kde se tvoří nové imunitní buňky.
Když čtu a slyším jak jsou na tom pacienti s produkty OKG, tak z toho mám nevyslovitelnou radost a zároveň myslím na všechny, co hledají účinnou ochranu před nežádoucími účinky chemoterapie a ještě o tomto produktu neví. Hledám cestu jak alespoň AntiAge k nim dostat a pomoci jim překonat onkologickou léčbu. Kdyby vás něco napadlo, budu ráda, když mi napíšete. Ráda pomohu, poradím.
A. Mikezová, tel.: 724090106, e-mail : mikezova@volny.cz
www.okg-fit.cz/zdravi-mik



Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Rakovina prsu andula 5.2.2020 20:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.