| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Sběratelství a soutěže

29.3.2005 21:32:11 Alena, Týna a Pája

Od každého něco :o)

Holky,
dneska mi manža donesl nějaký čaj, jde o Gardenhouse Breakfast TEA, čajíků je tam 15, tak pokud mi někdo špatně neotevře obal, tak jich i tolik bude na výměnu :o) Pokusím se sem vložit fotku





Pak tu mám nějaké kalendáříky, ale nemám je nafocené. Jsou to:
- PRE 2000
- SAZKA 2005
- Zámečnická pohotovost Kastelán 2005
- Ing. Antonín Zápotocký do Senátu 2005
- DP hl. m. Prahy, a.s. - divize Elektrické dráhy 2005 (ten mám víckrát)
- 130 let MHD 2005 (ten mám fakt hodněkrát)
- KARTAKO s.r.o. 2005
- KB 2005
- Penzijní fond České pojišťovny a.s. 1995
- Česká podnikatelská pojišťovna a.s. 2005
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra 2002
- URNA 2005 (mám po dva - na každým je jiný motiv)
- OTTO 2005 (ten je z jejich katalogu)
- nákupní kalendář HIPP 2004 (je to skládané ze tří listů, jsou v tom vypsané výrobky Hipp a na zadní straně je kalendář)
- Barvy-laky Herbol 2005 (je dvoulistý (z druhé strany možnost poznamenání telefonních čísel)
- 1000 a 1 noc - Pravý egyptský obchod 2005 (je taky dvoulistý, jsou na něm zajímavé egyptské znaky :o))


Pak tu mám jednu plechovku od hodinek





A taky bych tu měla účtenku z Intersparu na razítka na tu jejich akci na hračky (tuším do konce května), myslím, že je to za 8 bodíků.


To vše bych vyměnila nejraději za Emco nebo některé postavičky Kinder z kolekce Úžasňákových!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Od každého něco :o) Alena, Týna a Pája 29.3.2005 21:32
*Re: Od každého něco :o) Alena, Týna a Pája 29.3.2005 21:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.