| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Most

29.3.2005 19:36:17 Ddáájjaa

Re: Spaní

Já jsem taky hledala golfky s dlouhou ložnou plochou.Jenomže jich není opravdu moc.Hodně dlouho jsem se rozhodovala,zda koupit ty co mám,či ne,protože se mi zdála ložná plocha dost krátká a i opěrka na nožičky.Jenže když jsem změřila náš hluboký kočár,tak délka je stejná.Nakonec jsme do nich šoupli na zkoušku dvouletého chlapečka a v pohodě si tam seděl i ležel.Je pravda,že nožičky mu čouhali,ale jak jsem tak koukala,tak to bude asi u všech kočárků.A ten co má Ella jsem nikde nenašla.No nic,třeba si za pár měsíců budu rvát vlasy a říkat,co jsem to zase koupila(to je u mě normální).

Lukino ty jsi určitě viděla golfky Simči,to byla dobrá koupě,co?Teď si nejsem jistá jestli je kupovala v Babystaru.Jestli jo,tak tam holky koukněte.Je to v Praze a je tam velký výběr kočárků a za dost nižší cenu než u nás.Myslím,že ty golfky koupila za 1900,-Kč a k tomu fusak za 99,-Kč.Ale na internetu prý stály přes 3.000,-Kč.Jedná se o golfky ABC Design Handy.

Berrinkoo tak jsme dneska konečně byli na té neurologii.Kájík bude dostávat injekce s vitamínem B12,jelikož už je na Vojtovku velký.Nejdřív dr.říkala,že nás bude hlídat a potom řekla,že nám raději předepíše B12.Prý je Kájík o měsíc pozadu.Ikdyž vím,že v dnešní době je to normální a Vojtovku dnes cvičí snad každé druhé dítě,i přesto jsem z toho tak trochu smutná.Ale můžu děkovat bohu za to,že je pouze o měsíc pozadu.Když jsem v té čekárně viděla ty postižený děti,tak mi běhal mráz po zádech.

Holky vím že jste to už tady psaly,ale chci koupit nekapající hrneček a teď nevím,který byl dle vás nejlepší.

Leňucho když jdeš na plavčo,tak chodíš před plaváním do baru nebo jdeš rovnou do šaten.Minule jsme tam s kamarádkou byly dost dlouho a načuhovala jsem,zda bych tě nepoznala podle Elči,ale přišly tam dvě maminky už s většíma dětma.Ae teď jsem si uvědomila,že jsi psala,že tě přehodily na jinou hodinu nebo ne?Nechci to hledat.

Hanko tak co plavčo,máte ho ještě před sebou nebo už jste plavali?A co Jakoubek?

Ello ty se pořádně vykurýruj,ať tě nějaký ten bacil neskolí.Teď má být zase kolem nuly,takže bacily budou opět řádit.

Mějte se moc hezky,pa
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Spaní Haňule + Jakoubek 28.3.2005 23:17
*Re: Spaní Lukina 28.3.2005 23:21
**Re: Spaní Haňule + Jakoubek 28.3.2005 23:24
***Re: Spaní Lukina 28.3.2005 23:31
***Re: Spaní Leňucha 28.3.2005 23:33
****Re: Spaní Berrinkaa 29.3.2005 8:2
*****Re: Spaní Ddáájjaa 29.3.2005 19:36
******Pozdrav Haňule + Jakoubek 29.3.2005 21:56
*******Re: Pozdrav Ella+ 29.3.2005 22:34
******Re: Spaní Leňucha 29.3.2005 22:55
*******Re: Spaní Ella+ 29.3.2005 23:30
********Re: Spaní Leňucha 30.3.2005 0:11
*********Re: Spaní Ella+ 30.3.2005 0:22
**********Re: Spaní Lukina 30.3.2005 12:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.