| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

29.3.2005 16:52:27 Darling

Re: Kočárek

Aha - no, ja si to zase tak nemyslela, ale pro jistotu....:)))Koupelka se tedy vyloupla - parada, presne jak jsem rikala! Diky za rady s Renie:)) My mame doma sodu, a tu pry taky muzu - uz jsem si ale i poznamenala toto. S vitaminy, je to u mne jinak - ty michane mi nedelaly dobre, takze momentalne beru magnezium (od te nemocnice), jod a kyselinu listovou - vse zvlast.... dr. schvalil....

Vlasi, tak s kalhotama jsem to skutecne pochopila jinak:) No, uz pristi tyden, to rozlousknem-hi,hi.

P.S. jeste upresneni - ta ultrazvuk. fotka je na albu UL, jen v me "polozce" - psala jsem v "mem albicku", tak aby nekdo nepochopil spatne - ja jine albicko, nez co mi zalozila Miska, nemam:)))
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Kočárek Mišpule a Domule 29.3.2005 16:32
*Re: Kočárek Katka s Fíkem6/04 a Zůzou10/07 29.3.2005 16:41
*Re: Kočárek Darling 29.3.2005 16:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.