| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

11.1.2020 5:59:34 sally

Re: Cestovní taška a kufr

no já bych se odpíchla od té velikosti, co uvádějí letecké společnosti. Jak u příručního zavazadla, tak u kufru. Příruční zavazadlo bych brala co největší (s tou limitní velikostí příručního zavazadla u leteckých společností). Teď je otázka, jestli víc lítáš, nebo jestli ho budeš vozit i třeba "na víkendy na chalupu" - pokud lítáš, tak skořepina na kolečkách, pokud ta chalupa, tak je imho lepší taška, ideálně s popruhem přes rameno, když jí potřebuješ někde poponést. MOžná nějaká venkovní kapsa, vnitřní dělení se mi neosvědčilo, raději mám velký prostor uvnitř, který si kdyžtak rozdělím tím, že mám věci v takových síťových "kostkách" nebo v menších taškách (třeba hygienu).

Kufr - opět je lepší kufr nebo taška? Taška se líp narve do kufru auta, kufr je praktičtější na dlouhé cesty (letadlem, autobusem) a na pobyty (kde člověk může mít věci v kufru poskládané a brát je z toho, versus přehrabávat furt tašku).

Kytičkovaný nebo tak bych brala hnedle - poznáš si ho na první pohled. I si myslím, že je menší šance, že někdo ukradne kytičkovaný kufr, čistě proto, že je nápadný. Hmmm... začínám nad tím přemýšlet, jestli bych nějaký infantilní nechtěla taky ~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Cestovní taška a kufr NovákováM 11.1.2020 0:3
*Re: Cestovní taška a kufr sally 11.1.2020 5:59
*Re: Cestovní taška a kufr Martina, 2 kluci 11.1.2020 9:13
**Re: Cestovní taška a kufr NovákováM 11.1.2020 10:11
***Re: Cestovní taška a kufr wer 11.1.2020 13:2
****Re: Cestovní taška a kufr Martina, 2 kluci 11.1.2020 14:13
****Re: Cestovní taška a kufr NovákováM 11.1.2020 17:40
*Re: Cestovní taška a kufr daba+holčička 11.1.2020 10:2
*Re: Cestovní taška a kufr Alraune 11.1.2020 12:59
*Re: Cestovní taška a kufr wer 11.1.2020 13:8
*Re: Cestovní taška a kufr Mariana +2 12.1.2020 0:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.