| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vánoce

Re: Vánoce jsou pro mě stres

mám to podobně, doma jsem byla jen 24.-27. (a z toho 25. a 26. u rodičů) a pak 1.1., jinak v práci... přípravy nějak proběhly, volné dny taky, hlavní volno pro mne spočívá v tom, že jsou děti u mých rodičů a že je volnější provoz ráno i odpoledne na silnici...
takže stres mě přepadl jen když jsem musela ještě 23. nakoupit maso a zjistila, že je všude vyprodaná vepřová panenka - nakonec ve čtvrtém! obchodě měli jednu poslední pohozenou mezi kapry ~R^ ~:-D
naopak je mi líto, že se to už chýlí ke konci a budu muset příští pondělí odstrojit stromeček (no, asi až teda příští víkend, ale stejně), zmizí světýlka, přijde zase jen tma, zima, sníh... bude to dlouhé, do jara ~7~
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Vánoce jsou pro mě stres Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 2.1.2020 10:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.