| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

Ahoj holky,

Ajo, drzim vam palce, at se zlepsite a jdete domu.Vim docela dobre jak vam tam je, taky mne pekne stvalo jak se chovaji nektere sestricky a jsou bezohledne(nastesti jich bylo malo a vetsina byla fajn).Malej mi tam nechtel spavat, pracne jsem ho uspala a za par minut se rozrazily dvere a sestra zahucela, at si nachystam dite, ze se na nej pan doktor podiva, marne byly me protesty, ze mi prave usnul a budicek kolem pate ani nekomentuju.Nastesti jsme byli v nemocnici jen jednou a jen na tyden a to se da vydrzet, s Krysotem jsme byli v nem. peceni-vareni.

Syssi, brrrr, uplne mam mraz po zadech.Stalo se nam neco podobneho kdyz mel Krysot pet let a bylo zrovna velikonocni pondeli!Sli jsme poo k babickam pres park a Krysot bezel napred(asi 100m), my potkaly jeste zname a asi 20 min. jsme s nema kecali, pac jsme mysleli, ze uz je Krysot u nasich, no a dosli jsme k nasim a Krysot nikde, ze prej tam byl, ale bezel jeste za nama!
Hodinu jsme ho hledali v parku, pak jsme se cela rodina rozdelila a nekdo ho cekal u nas doma, nekdo u babicky a zbytek hledal po meste.Zavolali jsme i policajty.Asi po dvou hodinach nam ho prinesla na zadech jedna pani(moje pozdejsi kolegyne-mam to ted porad na taliri :-)), ze ho odchytla rvouciho v parku, vzala ho domu a az se uklidnil, tak nam ho privedla(ani nezavolala policii).Ted uz je to pro nas dobra historka, ale byly to nejdelsi a nejstrasnejsi dve hodiny v mem zivote.

Jinak dvere musime zamykat, pac uz na vsechny Prokop dostane.Vyleze si uplne vsude a pokazde schrasti dolu.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
odpočet daně na manželku Ivča/Lenka/Emily 29.3.2005 11:42
*Re: odpočet daně na manželku Ivča/Lenka/Emily 29.3.2005 13:7
**Ahoj holky, Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 29.3.2005 14:9
***Re: Ahoj holky, Gaba, Christian a Sebastian 29.3.2005 18:20
****Pražandy, Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 29.3.2005 20:13
*****Re: Pražandy, Ája + 2 děti 29.3.2005 20:58
****Re: Ahoj holky, Iva+5 29.3.2005 21:48
*****Re: Ahoj holky, Lenka,Lukášek07/03,Kačka01/05 29.3.2005 23:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.