| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění kolem nás

11.12.2019 21:11:27 rišulka

Světový den polykání ve FNO a dalších zdr. zařízeních

Je zítra.
Na mnoha místech proběhne cílené vyšetření zdarma, většinou v dopoledních hodinách. Nevím, jestli to víte, ale je mezi námi spousta lidí, kteří mají potíže s polykáním a nehledají příčiny. Problémy s polykáním jsou spojeny hlavně s přijímáním stravy, část pacientů musí mít výživu sondou přes nos do žaludku (nasogastro) nebo přímo na břiše otvor s hadičkou tzv. peg. Některé případy jsou patologické, úrazové, po CMP, jiné mohou mít i psychický podklad, pokud potíže jsou, snad je lepší vědět, co je působí..

V pondělí jsme byli ve FNO na logopedii a v úterý jsem já měla přijít na rentgen páteře, jela jsem ze školy rovnou domů, protože mi protékal záchod (každý důvod je dobrý) - a pak už nešla, sledovala jsem zprávy...
Zítra půjdu. Mám to za rohem, zdravím Taodvedle :)
Nemocnice i poliklinika je v provozu, personál je otřesený, ale profesionální a funguje, jak má, jako všechno tady.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Světový den polykání ve FNO a dalších zd... rišulka 11.12.2019 21:11
*Re: Světový den polykání ve FNO a dalš... Katka a 2 výrostci 11.12.2019 22:6
**Re: Světový den polykání ve FNO a da... Muumi 11.12.2019 22:31
**Re: Světový den polykání ve FNO a da... Inka ..|-.|-.-|.- 11.12.2019 22:35
***Re: Světový den polykání ve FNO a ... rišulka 11.12.2019 23:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.