| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

29.3.2005 10:21:40 pabakuku

Re: NÁKUPY

Holky jste moc fajn, díky za pochvalu. Nevím jestli mám dát detail vajíček, ale z blízka už to není ono, protože jsme měli barvičky tabletkové a ty moc nechytly. Tedy slovy dost hrůza. Nalepovali jsme vločky a jáhly s Barunkou, bylo to fajn popovídaly jsme o škole a Kubík taky asistoval, jen nám to trochu polepil moc. Ale byl šťastný.
Míšo s těmi nákupy máš recht, naštěstí u nás nakupuje manžel, kterému to nečiní žádné problémy, on je ekonom tělem i důší, ale mě by za to nestálo jet někam jen proto, že tam mají levnější rohlík. Když se dozvím, že je někde sleva a já zrovna něco sháním, v pořádku, ale abych to vyhledávala a pátrala, to ne. Taky určité obchody nemám ráda a nechodím do nich z principu, jen v nějaké nezbytné nutnosti. Takový obchod je Lidl a Plus, ty jsou strašný. Jinak fakticky nerada nakupuji, mám z toho fobii, jen co vlezu do těch hyper a mega obchodů, zapomenu na začátku co vlastně chci a no prostě já nejsem typická ženská. Ale na druhou stranu mám ráda mini krámečky, když jdu do konkrétního, třeba drogerie, obuv a jsou tam jen boty, tak to můžu. To je takové utříděné, člověk tam jde s jedním tématem nákupu, je to přehledné, holky jsem na bednu co?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
NÁKUPY Mišpule a Domule 29.3.2005 10:8
*Re: NÁKUPY pabakuku 29.3.2005 10:21
**vajíčka pabakuku 29.3.2005 10:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.