| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2002

29.3.2005 6:38:14 Jitulajda+D+N

Po velikonocích

Ahoj holky,
tak velikonoce proběhly v pohodě. Bylo to spíš o návštěvách a hlavně přejídání. Babičky měli navařeno a napečeno a u každého jsme si museli něco dát, takže mě pak večer bylo pěkně těžko. Davča pak ještě večer běhal po bytě a volal hody, hody.
Lidko, na žádné konkrétní adrese jsem to nehledala. Zadala jsem do vyhledávání "dětské kolo" a pak jsem si jenom prohlížela, co nabízí trh. V dětských kolech (těch malých velikostech) má nějvětší výběr asi značka Ravo. Mě se teda líbí moc a jsou za rozumnou cenu. Dneska dovezou zboží do jednoho obchodu u nás, tak se jdeme podívat a nějaké koupit. O té 16 jsem taky uvažovala, ale známá říkala, že je lepší začít s tou 12, aby ho to neodradilo, že nedosáhne na zem. No uvidíme, necháme si poradit v obchodě.
U zápisu do školky jsme už taky byli, vyjádření o přijetí posílají poštou do měsíce od zápisu. Dávají přednost předškolním dětem a zaměstnaným rodičům, tak snad se tam dostanem.

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Po velikonocích Jitulajda+D+N 29.3.2005 6:38
*Re: Po velikonocích Lidka 29.3.2005 21:59
**Re: Po velikonocích Lidka 29.3.2005 22:1
**Re: Po velikonocích Lidka 29.3.2005 22:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.