| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

29.3.2005 0:11:42 Ja?

.

Ahoj holky,
tak v nedeli vecer odletame a v Praze budeme v pondeli odpoledne. No bude to jiste zase zazitek, letim s Michelle uz poctvrte sama prez ocean, jeste k tomu v Londyne musim menit terminal (alespon , ze ne letiste jako posledne), uz se vidim s kocarem, kufrem, autosedackou na zadech a milonem dalsich veci. Jeste k tomu mam z letani hruzu.
Muluvila jsem dneska s mamkou a ani neni jiste, jestli ji jeste stihnu. Je to hrozny, brecim kudy chodim.
Leni, Michelle ma horecku a prujem pri kazdem zoubku, krome tech prvnich dvou .
Vendul, Michelle taky hrozne rada tancuje a na rozdil ode me ji to i jde. Predvedla to ted o velikonocich pribuznym a tem se zejmena libilo jeji vlneni zadeckem, bylo to fakt roztomily. Jenom s jeji zalibou v nahote, predvadeni se a dokonce tu jednou pochodovala naha v mych botech na potpatku s naramkem na ruce (tatinek se vydesil), si rikam k cemu ty jeji zajmy a zaliby smeruji.. :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
. Ja? 29.3.2005 0:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.