| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

28.3.2005 23:49:14 Mišpule a Domule

Pomooooooooooc

koupelnu už ne :-(((( Do teď jsem to dehla a do toho tu Pepčovi řvala Domča jak protržená :-( a to spala jen dopoledne :-( tak jsem si myslela že sice nebude moct zabrat , přetažením , ale když zabere bude chrnět , omyl , usnula ihned a po půl hodině řev jak když jí škrtěj a nepřestala ani v mámině náručí , když se trochu sklidnila šla jsem na tu koupelnu a slyšela jsem jí neustále ječet :-((( No když jsem přišla šoupla jsem jí prso a ona se sklidnila a teď spí snad už do rána :-)
Celý koupelny už mám víc než plný zuby a je mi ukradený jak to tam bude vypadat jen ať už to tu je jak u lidí :-(

Severko
No Lenička si začíná vytvářet svou osobnost , ale ono tohle období přejde uvidíš , já jsem , ale včera Domínu poslouchala zhruba od 17.30 do usnutí věčně ječela až mi to bralo uši :-((( je to děsný já vím :-( a vztekat se umí taky skvěle a tak rovněž vím o čem je řeč :-(

PŘEJU TI ABY JSTE JELY K RODIČŮM JIŽ S HODNOU LENIČKOU :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pomooooooooooc Mišpule a Domule 28.3.2005 23:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.