| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

28.3.2005 23:28:37 Sysyna

Re: Marod Honzík

Prdolka Honzik, snad je mu uz lip, Aji jsem volala v sobotu vecir a rikala, ze i dens tam asi budou.

Davidek vcera vysoka teplota, zvraceni a strasny prujem, dnes uz lepsi, snad zitra OK.

Dnes jsem slavila narozky a nikdy na ne nezapomenu.MOje matka se zas vybarvila a prichystala mi skvele narozky, porad se do me navazela...no nebudu to rozepisovat...pak se ve finale zvedla od obeda rekla mi neco dost hnusnyho a odesla pryc.TAk jsem pul dne probrecela.
KOlem 17h barak plny lidi, my4,segra, otec, kamoskas pritelem a dcerou......vse OK, najednou zvonek a prijel kamarad se synem.Kluci zacali byt jak splaseni, ja delala kavu, zvonili, tukali na okno, litali sem a tam, nekolikrat jsem opakovala, davejte pozor na Davidka, at neprijde k urazu, Kaja si sedi v obyvaku a keca....ja od rana na nohach, varim, chystam, pak brecim......ani jsem si nestihla dat sampano co se mi od rana chladi v lednici.....najednou Kja kde je Marek a Tomas.....do toho ubrecena Barca dcera od kamosky, ze ji zmrskali moc mrskackou, ja uz na mrtvicu, tak jsem zarvala, at okamzite kluci dojdou do bytu...kluci nikde..no a David taky nikde.....najednou se objevili pubertaci bez Davida....pry ze ho nevideli, ze naposledy na chodbe.....a ja , jak na chodbe, vzdyt jsem rikala, ze ho mate hlidat a ne utikat na ulici.Zacali jsem hledat Davida, a on nikde.Myslela jsem ze se zblaznim, okamzite jsem byla jak mimo, prohledali jsme cely baraj, dvur zahradu......vsichnilitali po ulici a Davud nikde.
Nakonec za rohem nejaka pani rika, hledate toho malinkatyho chlapecka v backurkach?Ma ho tam pani v dome, uz volala policic, ze se tu toula samotne batole po ulici.

Nas chlapec si otevrel dvere a sel proste na spacir po okoli......
Kaja ho donesl domu, ja sedela na zemi, cela jsem se klepala, vzala jsem ho, a strasne se rozbrecela....dostala jsem strasny astm.zachvat a myslela jsem , ze se udusim.Segra bezela pro svuj sprej, protoze ten muj mi nezabral, a ja uz uplne modrala......bylo mi tak strasne zle, ze jsem myslela, ze umru.....

Okamzik, a stane se takova vec.Tak ho hlidam, dvere zavirame a zamykame......a proste se to stalo.
Zitra se meni klika za kouli na venkovnich dverich a do bytu se dava asi taky, aby nemohl na chodbu, protoze uz dosahne na vsechny kliky.

NIkomu bych neprala dnesni den, Leni bud rada, ze Lukasek umi jen zamykat loznici...i kdyz ted opravdu chapu, jak ti bylo s miminkem zamcene a Lukasek v kuchyni plne nastrah.....

Takze na dnesek urcite do smrti nezapomenu, bylo to fakt strasne.

PAk jsem nadala Kajovi a Markovi......a ted uz asi jdu spat, protoze je mi dost zle. ze vseho a tak.


Ivi, muskaty jeste nemam,chystam se tento tyden i na presazovani kytek.

TAk ja koncim, zitra mame nejake posledni litani kolem predavani bytu.....cauky!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Marod Honzík Ája + 2 děti 26.3.2005 20:20
*Re: Marod Honzík Ája + 2 děti 26.3.2005 20:25
**Re: Marod Honzík Lenka,Lukášek07/03,Kačka01/05 26.3.2005 23:5
***velikonocni nedele :-) Ivča/Lenka/Emily 27.3.2005 9:4
*Re: Marod Honzík Iva+5 28.3.2005 20:32
**Re: Marod Honzík Sysyna 28.3.2005 23:28
***Re: Marod Honzík Iva+5 28.3.2005 23:34
****Re: Marod Honzík rascal-ka 29.3.2005 8:10
*****Re: Rostanda Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 29.3.2005 10:40
***Syssi Ája + 2 děti 29.3.2005 8:4
**Re: Marod Honzík Iva+5 28.3.2005 23:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.