| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Chomutov

28.3.2005 21:06:20 Ivuska+Nik(7)mimi(4/2007)

Ahojky berusky!!!!!

Tak se snad po tydnu konecne dostavam na rodinku.Je to se mnou posledni tyden asi jako v te pisnicce -chvatam,chvatam,nemam chvili klid,ja tam,ja tam,davno uz mel byt,nestiham,nesvacim,nestihnu to nestacim,pockejte vazeni,mam velike zpozdeni!!!Ale zase je fakt,ze jsem si udelala velikonocni uklid,stihla chodit do prace a jeste jsme si udelali krasny vikend s rodinkou a zajeli si do Mostu do aquaparku a do kina a vubec jsem se valela a lenosila a to za to stalo.Ale zato ten kos s pradlem narostl do neuveritelnych rozmeru!!!!Temer do katastrofalnich a fakt nevim kdo to bude zehlit{ja teda ne !!!]Dominicka uz mam od babicky doma a zase posloucham ty jeho perly typu-maminko kdy zase pojedeme na ten togoban{tobogan]me to doma desne nudi-a podobne.Mirce dluzim jeste mail[timto se omlouvam ja napisu ty moje dotazy ohledne porodnice,ale nevim jestli to stihnu jeste v tomto stoleti}a vubec jsem toho tady dost zaspala,ale holt nejde vsechno dohromady.Zatim se loucim,mam ted do ctvrtka volno tak se zase ozvu.PACEK vsem!!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahojky berusky!!!!! Ivuska+Nik(7)mimi(4/2007) 28.3.2005 21:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.