| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

9.10.2019 10:38:05 Vašek dundáček

Kvalitní mlýnek na mák

Ahoj, mám velkou prosbičku, nutně potřebuji sehnat KVALITNÍ A TRVANLIVÝ MLÝNEK NA MÁK. Na trhu je dost ručních mlýnků, ale recenze jsou zoufalé. Melu mák dost často a vždy větší množství, tak potřebuju mlýnek, který neselže a který opravdu dobře mele a jde na něm do rozumné míry i regulovat hrubost mletí. Jediné dobré reference jsou na mlýnek od Tescomy, ale s tou mám tak špatné zkušenosti (rozpadlo se mi od nich snad všechno, včetně mlýnku na maso), že bych raději jiného výrobce. Klasický litinový mlýnek po babičce žel nemáme. Novodobá náhražka mi nevydržela ani dva roky (Musel jsem neustále dotahovat šneka vzadu matičkou až se ubrousila pružinka). Klidně bych i zainvestoval a koupil elektrický mlýnek, ale rád bych mlýnek se šnekem a ne se sekacimi noži. (Na druhou stranu se mi nechce kvůli mlýnku na mák kupovat celého robota, když ani nemám jistotu, jak mlýnek bude mlet...). A jiný samostatně prodejný elektrický mlýnek na mák se šnekem se na trhu nedá sehnat. Proto moc prosím o radu - jestli někdo melete mák často a ve větším množství a máte "novodobý" prověřený mlýnek, co se dá dnes pořidit, budu moc vděčný za tip. Obrazně řečeno ho klidně objednám i z Austrálie, hlavně, když bude funkční a vydrží. nebo jestli máte někdo navíc mlýnek po babičce.... :-) ?
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Kvalitní mlýnek na mák Vašek dundáček 9.10.2019 10:38
*Re: prosim o tip na KVALITNI MLYNEK NA... Fern 9.10.2019 10:49
**Re: prosim o tip na KVALITNI MLYNEK ... Vašek dundáček 9.10.2019 11:3
***Re: prosim o tip na KVALITNI MLYNE... Monika 9.10.2019 12:49
*Re: prosim o tip na KVALITNI MLYNEK NA... sarmi 9.10.2019 16:33
*Re: prosim o tip na KVALITNI MLYNEK NA... Analfabeta 9.10.2019 16:46
*Re: prosim o tip na kvalitní mlýnek na... Bouřka 9.10.2019 18:19
*Re: prosim o tip na kvalitní mlýnek na... Pole levandulové 9.10.2019 19:30
**Re: prosim o tip na kvalitní mlýnek ... Analfabeta 10.10.2019 8:47
***Re: prosim o tip na kvalitní mlýne... Stáňa * 10.10.2019 9:50
***Re: prosim o tip na kvalitní mlýne... Pole levandulové 10.10.2019 13:36
*Re: prosim o tip na kvalitní mlýnek na... Kopřiva Dvoudomá 9.10.2019 20:22
*Re: prosim o tip na kvalitní mlýnek na...  9.10.2019 22:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.