| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

28.3.2005 19:00:00 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10

Velikonoce

tak je to za náma...ráno tu bylo koledníků...tak neuschnu:-))))

Makynat-to je mi Nikolky líto...snad se to s teplým počasím zlepší...Eliška už chodí od 11 měsíců...pohybově je napřed a v poslední době nás i překvapuje,že se konečně a dokonce sama naučila dávat kroužky na tyč,kostky do vkládačky apod.

Valeri-4 zuby je až dost..a mléko nemá vliv na růst zubů,max na jejich kvalitu...je to genetické...my měly 1 zub v 11 měsících:-)))takže se s tím netrap...jste v normě...a prevíta chci...tak ho skladuj pro mě...děkuju...

jinak nám dnes odvezli mojí babičku (78let) do nemocnice...má klíšťovou encefalitidu a už asi 3.antibiotika.Nezabírá jí to a ona léky těžce nese a je ve stavu absolutního nechutenství,stále zvrací a má zimnici...měla to už vloni a ležela v Benešově...na nic nepřišli a po 2 měsících jí to přešlo samo...a je to tu zas!!!Je nyní na Karláku,tak tam snad přijdou na příčinu...jsem z toho špatná...Eliška je její jediný vnouče,které za ní chodí (dost často)...ona jí hlídá,když jsem v práci a už jsem se těšila,že tu bude přes léto s náma na chalupě...hrozně Elišku miluje....ach jo...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Velikonoce Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 28.3.2005 19:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.