| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

28.3.2005 16:19:54 bubíšek + Davídek 21/11/03

Velikonoční pondělí

Zdravím vás všechny

My se máme fajn, celý víkend jsme výletovali,v pátek jsme byli celý den u manželových rodičů, bylo to fajn. V sobotu manža scháněl boty, tak jsme to spojili s dlouhou procházkou. A včera jsme byli na Kampě, Staromáku, Václaváku atd. od 14 hod. jsme chodili do 18,30 no byli jsme hotoví. Krmili jsme kačeny, koukali na trhy, na Kampě byli v muzeu, ale nohy mě bolí ještě teď. Posledních 14 dní takhle pořád někde couráme.

Dneska máme tatíka v práci. Já akorát vylezla z postele, spala jsem s malým 2,5 hod. on ještě chrupká.
Ráno jsem uklidila a vyprala, vaříno jsem měla, tak ještě vyžehlit. Až se malej vzbudí, skočíme do krámu. Ráno tady bylo pošmourno, ale leze sluníčko.

Labu, v pohodě, snad to brzo vyjde. Užívej rodinky.

Kubulo, jak to vidíš dneska?

Sev, Dádovi ten ekzém zmizel asi po čtyřech dnech, tak nějak, po mazání tím holtovým krémem.
No je mi jí chuděry líto, já to jako malá měla vždy do živého masa, museli mě naši celou noc držet každý za jednu ruku nebo jsem spala v bavlněných rukavicích, nehty na kraťoučko, no je to prevít, ten ekzém :-((
Vím, že jsem musela mít vše vyvyřené a bavlněné, co bylo trochu umělé, tak jsem se osypala znovu a vím, že mi hodně vadila rajčata, když mi ta šťáva stekla z pusy, osypala jsem se..... No držím palečky.

pa pa Půjdeme na nákup, malej je už vzhůru.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Velikonoční pondělí bubíšek + Davídek 21/11/03 28.3.2005 16:19
*Velikonoční pondělí Zdenka1 28.3.2005 18:31
** Velikonoční pondělí Zdenka1 28.3.2005 18:39
**Re: Velikonoční pondělí Ja a zase ja 28.3.2005 19:23
***Re: Velikonoční pondělí Haňule + Jakoubek 28.3.2005 20:53
****Re: Velikonoční pondělí kubula 28.3.2005 21:8
***** Velikonoční pondělí Zdenka1 28.3.2005 22:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.