| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

27.3.2005 19:50:41 Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010

čas

No jo s tím časem to je fakt problém. Malého jsme dávali spát kolem půl osmé a dneska stávkuje, celý den má úplně přehozený. Než si na to zase zvykne to bude trvat.

I ke mě konečně dorazil nějaký bacil. Dva dny s tím bojuji, ale pořád to je stené. Ráno jsem myslela, že půjdu na pohotovost, ale nějak jsem to rozhýbala. Dost mi pomohl zárvor nastrouhaný v čaji. Uvidím, jak to bude probíhat v noci a ráno, když tak půjdu zítra, že já to vždycky chytnu když je svátek nebo víkend. A chlap ten mi moc nepomáhá, řekl že nemocná nejsem a takové ty řeči, prostě jsou všichni stejní, tedy kromě toho malého prcka, tedy zatím.

Na zítra se vůbec netěším, toto zítra zase schytám, fakt to nemám ráda-velikonoce jsem se jí a zase uklízí.

Jani co mimi, už je vše dobré.

Papa a dobré spaní.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
čas Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 27.3.2005 19:50
*Re: čas Ivča/Lenka/Emily 27.3.2005 20:5
**hlásím se z Krhové Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 27.3.2005 22:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.