| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Klíšťata

28.8.2019 16:44:23 Elsa30

Lymská borelioza - zkušenosti a postřehy

Hezké odpoledne všem.

Mám asi týden diagnostikovanou lymskou boreliozu. Asi 4.8 jsem měla klíště 11.8 se mi udělal veliký červený, nebolící, nesvědivý flek. Byl někdy celý červený, někdy uprostřed bělal a měl ostře ohraničený červený okraj.
Měla jsem pořád jakoby zatuhlou krční páteř a od ní bolesti hlavy. Od své obvodní doktorky jsem dostala Doxyhexal 200 (1x denně po dobu 3 týdnů). K tomu Doxyhexalu beru ještě Omeprazol kvůli trávení a ráno laktobacily. V podvečer vezmu Omeprazol pak 30 minut nesmím jíst, pak se navečeřím a po jídle vezmu ATB.Všechno zatím funguje celkem fajn, flek už zmizel.
Akorát občas mám pocit, že jdu a jakoby ty nohy nebyly moje (tak 10-15 sekund třeba nohu nebo její část necítím), nebo mám pocit že mi něco leze po ruce, po noze a nic tam nemám, nebo mám hodně necitlivé ruce. Někdy naopak bolí malé prstní kůstky i kolení klouby na nohou. Měli jste to taky tak? Díky za rady a zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Lymská borelioza - zkušenosti a postřehy Elsa30 28.8.2019 16:44
*Re: Lymská borelioza - zkušenosti a po... 1kulička 28.8.2019 18:26
**Re: Lymská borelioza - zkušenosti a ... magrata1 28.8.2019 19:13
*Re: Lymská borelioza - zkušenosti a po... Inka ..|-.|-.-|.- 28.8.2019 18:56
**Re: Lymská borelioza - zkušenosti a ... magrata1 28.8.2019 19:16
*Re: Lymská borelioza - zkušenosti a po... Pam-pela 29.8.2019 19:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.