| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

27.3.2005 15:37:06 Mišpule a Domule

Oni

si to po sobě uklidj , bába tam mete už od rozednění denně :-( jen kdyby přestaly , třeba jen o víkendu s tím řezáním :-(

Tak jsem šla spárovat , no šlo mi to dobře , ale patřím do šrotu :-( začaly mě brát děsný křeče do břicha ( vypila jsem dvě silný kafata a měla jsem zaražený větry ) a tak jsem musela vyhodit kocoura na hl. chodbu aby mi v tom nechodil a teď se prevít nechce vrátit :-( Pepin to dodělává se slovy , že do práce asi nikdy nepůjdu , protože prej jak udělám jiný pohyb než u PC tak mi hned něco je :-((((( No a aby mé nešikovnosti nebylo málo , tak při sundávání wico obrázku z folie se mi přeložil na dvou místech a je tedy v koši a ohodila jsem si šťávou zeď :-(
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Oni Mišpule a Domule 27.3.2005 15:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.