| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

26.3.2005 23:08:48 Erika a Peťko

Re: Dvojčátka

Jani, všetci nedonosenci vyzerajú ako kuriatka... Veď si predstav, keď varíš nedeľný obed, tak dávaš minimálne 1,5 kg kura na pekáč. A vlastne keď som doniesla Peťka domov, aj sme ho tak vážili. Na kuchynskej váhe v pekáči :o) Takže malému prischla aj prezývka "kuriatko". Peťko sa síce narodil s váhou 1,83 kg, ale keďže som žiadne ine nedonošeňátko nevidela, lebo tam žiadne nebolo, zdal sa mi hrozne malilililinký. A pritom to bol chlapisko, tu je dôkaz: Deň po pôrode

Miška, ospravedlňujem sa, že som dnes nebola na ICQ, ale vieš, predveľkonočné upratovanie, fakt to tu vyzeralo, ako keby to tu prešiel tank! Ozaj, malý včera po kúpaní nechcel jesť, ale nedala som sa odbiť, no dnes sa situácia zopakovala... Neviete, čo to môže znamenať? Nemáte s tým niekto skúsenosti? Tak som aspoň 60 ml doňho naládovala injekčnou striekačkou. Obvykle mi večer vypije okolo 160 ml, inak cez deň včera aj dnes papkal pekne... :o(
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
pro upřesnění miselline 26.3.2005 13:34
*Dvojčátka Jana,Filip 26.3.2005 16:29
**dětičky Romi a Luky 26.3.2005 18:16
**Re: Dvojčátka Erika a Peťko 26.3.2005 23:8
***Re: Dvojčátka Erika a Peťko 26.3.2005 23:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.