| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Povídání maminek z Brna a okolí

26.3.2005 21:54:54 Gabča, Adélka 12/02

Mrtvo?

Téda tady je mrtvoučko!Všechny nás láká ven sluníčko, že. A některé holky utekly do krkavčic - tam si ráda počtu :)) Ale tady to pěkně prořídlo :-(
Po dlouhé době sem se s Adou vydala do města - na zabití!! Taky jsme vytáhly motorku a žasla sem nad tím, jak vyrostla. Minulé léto byla tak malá, že pořádně nedosáhla nožkama na zem. A dnes!? Ach jo, to je fofr.
Dnes sem byla nakoupit u nás v Brněnce a docela mě šokli - mají otevřeno i v pondělí! Od ledna to má jiný majitel a je mi těch prodavaček docela líto. Pro mě fajn (otevřeno do 20:00 a sobota i neděle do 18:00), ale pro personál dost tvrdé změny.
Máme fajn sousedy - bez nadsázky - ale pravidelně kolem desáté večer, začnou lítat jak fretky z jednoho pokoje do druheho. Včera doběhali až kolem půl dvanácté. Kdyby nedupali jak sloni tak je mi to šumák. Přes den mi je to jedno, ale v tuto dobu GRRR.

Mějte se všecky pěkně a hezké Velikonoce.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Mrtvo? Gabča, Adélka 12/02 26.3.2005 21:54
*Re: Mrtvo? Alena, 3x♀ 27.3.2005 11:26
**Re: Mrtvo? Gabča, Adélka 12/02 27.3.2005 14:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.