| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hodonín

26.3.2005 21:41:49 Daniela+3kluci(02+05+07)

Re: Jaro je tu...

Ahoj, to víš, že má člověk jiné starosti když je venku tak hezky...
Vložky jsem kupovala normálně v lékárně na Národní třídě a myslím, že i ty kalhotky. Měla jsem síťované, asi 2 či 3 kusy a přepírala jsem je. Doma jsem je už nenosila. Tentokrát si je nejspíš zas pořídím, ale přemýšlím o tom, že se na ně vybodnu už v porodnici. Přeci jen mi bylo dost trapně, když jsem na vizitě vyhrnula košili aby mi mohl dr. šáhnout na bříško a já na sobě jen tu síťku s vložkou... Před chlapem se opravdu nezbytně obnažovat nemusím. :-/
Vložky, které se fasujou v porodnici, jsou takové ty staré "dobré" z buničiny, potažené jakoby toutéž síťkou co z ní jsou ty kalhotky. V lékárně prodávají coby porodnické vložky něco úplně jiného, majícího vzhled normální vložky, jen to může prosáknout všemi směry a nelepí to. Doma jsem ihned přesedlala na ultra Always a doufám, že je půjde nějak "tajně" používat už v porodnici (třeba až odejde vizita, nebo alespoň v noci......).
Co knížka? Líbí se Tomovi?
D
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Jaro je tu... nikolice + Viktorka (15.6.05) 26.3.2005 13:19
*Re: Jaro je tu... Daniela+3kluci(02+05+07) 26.3.2005 21:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.