| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.3.2005 21:31:53 KAMČA+VÍTEK

MOJE ZKUŠENOST

Nazdárek Martinko.
No já myslím že je pitomost vypláznout za to tolik peněz.Ja rodila v únoru po 9ti letech.Klystýr mi ani nadávali jelikož už nebyl čas a v poho.Nic se nestalo.Dnes už se na to jinak díváji,já myslím že kdyby náhodou se něco stalo tak ti to ani neřeknou aty to sama ani nepoznáš.Jinak je fakt že druhorodičky to mají lepší.Mi se rodilo perfektně.Ve22.30jsem přijela do porodnice a ve23.15 byl malý na světě.Ani bolesti nebyli rak silné jako u prvního.Je fakt že v druhém těhotenství jsem chodila do předpor.kursu,tak jsem věděla jak mám dýchat a jaké dělat pohyby abych si trošku pomohla od bolesti.No já myslím že se nemáš čeho bát.Jen po porodu když budeš kojit ucítíš větší bolest břicha.To prvorod.nemají ale druhor.ano.To se vrací děloha zpět do původní velikosti.Ale neboj trvá to asi jen týden.Tak ti přeju klidný bezproblémový porod a hlavně atˇ jste oba zdraví.Veselé velikonoce přeju.Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
MOJE ZKUŠENOST KAMČA+VÍTEK 26.3.2005 21:31
*Re: MOJE ZKUŠENOST Martina 40tt 27.3.2005 11:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.