| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Most

26.3.2005 20:50:51 Leňucha

Re: Cusik

Péťo a co takle dojít ke mě ?!Elča taky jakmile vidí pohozené něčí tričko tak křičí čí to je,nebo to dělá i na věci-hrnky,papíry,tašky....
Dneska jak sme byly na tý prochajdě,tak nás obdaroval kolemjdoucí starší pán takovým krásným proutkem,tak sem Ellče ukázala na co to je a ona zbytek cesty mlátila každýho po zadku,včetně psů :)))Letos to řešit nebudu ale už se těším na příští rok,to už bude chápat 100%.
Ellča se strašně rozmluvila,snaží se opakovat vše co řeknu.Mám z toho radost :)
To s tím sporákem bych asi teda zakázala,může se ti to jednou vymstít-až někdy budeš dělat zas zelený kuře :))))
Zjistila jsem že mám doma pěknou opičku.Teď je u nás Tom a malá neudělá nic co by před ní neudělal Tomáš.Takže když jíst tak jedině s Tomem vedle sebe a když Tom dá jídlo do pusy tak malá taky,když se podrbe za uchem tak Ella taky,když přestane jíst tak to samé!Bez něj ani ránu!Už mě vůbec nepotřebuje :(((((((
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Cusik Petík/Toník 04/Anička06 26.3.2005 20:11
*Re: Cusik Leňucha 26.3.2005 20:50
*Re: Cusik Haňule + Jakoubek 26.3.2005 21:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.