| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Most

26.3.2005 20:11:57 Petík/Toník 04/Anička06

Cusik

Ahojky holky,

tak doufam, ze vas mine velikonocni vyprask. Krasne velikonoce.

Nevim jestli jsem to rikala taky jsem koupila Toninovi botky u bati jenze za 599. Ale pravda je ze maji lepsi vyber na netu nez v obchode. no a na jejeich webovkach se mi taky libi jedny ale ty stoji 799 a ty u nas asi uz neprojdou.. Jsou to ty 015-9533 no a doma mame 015-4511. Jenze kdyz boty kupuju kazdy 2 az 3 mesice jsou desne drahy...

Tak dneska pri koupani me Tonysek dostal. Nejdriv krici tata a kouka na modry hadr (byvale tricko) pak mi doslo ze velky Tony ma na sobe modry triko. No a pak mu cisti nos a rikam fuj to jsou ale holubi a on mi odveti kra, kra. Jeste nema poradek v tom co je holub a co vrana. Musela jsem se ale smat..

Dneska opet vylezl na troubu a varil na sporaku. Je hroznej mam o nej porad strach.

Dneska jsem chtela koupit malymu pomlazku, ale jako na potvoru ji uz nemeli. Chci aby s nim sel tata supat. Ze to neni brzo kdyz mu je 15 mesicu?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Cusik Petík/Toník 04/Anička06 26.3.2005 20:11
*Re: Cusik Leňucha 26.3.2005 20:50
*Re: Cusik Haňule + Jakoubek 26.3.2005 21:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.