| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Klimakterium - menopauza

15.7.2019 20:02:17 poter

Menopauza a bolest břicha

Ahoj,je mi 51,doposud jsem měla menstruaci pravidelnou v podstatě na den.Poslední půl rok mívám obvyklé popisované potíže-noční pocení(ted je klid,ale tak duben -květen-to byla hrůza-za noc i 3x výměna pyžama)sem tam nával ,ale nic hrozného,jen mně poleje horko a za chvilinku je to v pohodě.Co mně ale trápí-před 14 dny jsem měla dostat menstruaci-ta nepřišla,ale místo toho mně hodně,ale opravdu hodně bolí břicho.Ze začátku jsem to neřešila-bylo to jako bych to měla dostat a čím víc to trvalo,tím víc to bolelo.Na pár dní se to zlepšilo,tak jsem si říkala,už to bude dobrý,ale od včera je to tu zase,chvílemi se uplně prohnu v pase jaká mně chytne křeč.Před menses mně břicho nikdy moc nebolelo,v mládí vůbec ne,v posledních letech trochu jo,sem tam víc,ale tohle neznám...navíc bez menstruace.Hledala jsem všude,ale nikde jsem nenašla že by u menopauzy i mělo bolet břicho,tak nevím.Máte některé podobné potíže?Děkuji,Iveta
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Menopauza a bolest břicha poter 15.7.2019 20:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.