| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Pes

14.7.2019 18:17:22 Ralzinka.

Uspali jsme pejska

Pořád jsme marně čekali na výsledky rozboru těch kamínků. Naši mi záměrně tajili, že pejsek není pořád úplně ok, ale jaterní dieta mu hodně pomohla. Vypadalo to, že se ze všeho pomalu dostává... Včera jsem po delší době přijela z Brna a on zmobilizoval všechny své síly, aby mě pořádně přivítal a dnes ráno totéž...

Postupně během dneška začal opět polehávat, tak jsme se s babičkou střídaly v chování. S mamkou jsme se domluvily, že z práce pojede dříve a pojedeme na veterinu. Arbieček pak prošel celou zahradu, sice se motal, ale najednou měl dost energie na to, vše pečlivě očuchat... Loučil se, mamča přijela dříve a veterinářka konstantovala, že je problém na mozku... Ty kameny a játra s tím vůbec nesouvisely.
Nemělo cenu ho zbytečně trápit. Šlo to hrozně rychle, na veterině už byl úplně bezvládný a bez reflexů. Ještě ráno, když mě vítal... Nechala jsem mu dát poslední injekci na zahradě a usnul nám v náruči. Pravděpodobně nádor na mozku~n~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Uspali jsme pejska Ralzinka. 14.7.2019 18:17
*Re: Uspali jsme pejska breburda71 14.7.2019 18:30
*Re: Uspali jsme pejska K_at 14.7.2019 18:35
*Re: Uspali jsme pejska Vánočka 14.7.2019 21:33
*Re: Uspali jsme pejska Fern 15.7.2019 1:18
*Re: Uspali jsme pejska Carollyn 15.7.2019 13:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.