| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

11.7.2019 16:50:33 Eudo

Re: bolest ramene

Mne, asi pred mesicem. Co to bylo nevim, spala jsem na zidli, obleknout absolutne neslo. Ruka jen visela a jakykoli pohyb priserna bolest az do prstu.

Nez jsem se dostala "akutne" k doktorovi, lecila jsem se Ibumetinem 4x denne a mazala si rameno Voltaren gel. Krome toho teda cvicim vodni gymnastiku (coz jsem s tim ramenem nic moc nezvladla, ale postupne v teple vode pomalu rozhybala.) Mozna by pomohlo soucasne teple sprchovani. K doktorovi jsem se dostala, kdyz uz potiz presla. Co to bylo nevim, ale usla jsem injekci (cimz jsem byla "lecena" asi pred 20 lety)


V lekarne mi lekarnice durazne kladla na srdce, ze s Voltarenem absolutne nevystavovat kuzu slunci = kuze "spalena" do hloubky jako spaleniny 2 - 3 stupne (=posleze jedna z mych ucastnic na vod.gymn. mi ukazala sva spalena zapesti, nic hezkyho).


I Ibumetin obsahuje slozky, se kterymi neni radno chodit na slunce.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Bolest ramene Pájuša 11.7.2019 15:26
*Re: bolest ramene Renka + 3 11.7.2019 15:59
*Re: bolest ramene Vítr z hor 11.7.2019 16:4
*Re: bolest ramene Eudo 11.7.2019 16:50
*Re: bolest ramene Cimbur 11.7.2019 17:55
**Re: bolest ramene Eudo 11.7.2019 18:33
**Re: bolest ramene vlad. 11.7.2019 21:6
*Re: bolest ramene Fern 11.7.2019 21:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.