| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

26.3.2005 13:17:12 11.8MartinaEmma12

Pejsci

Jasně, že uznávám všechny argumenty maminek, mají pravdu. I já, ačkoliv mám celkem velkého hafana, tak se cizích psů bojím a dokáže mě vytočit majitel opravdu velkého psa, který pobíhá bez vodítka a bez náhubku. Já už dopředu řvu, ať si ho zavolá, protože vím, že naše fenka se bojí a ve strachu by mohla zaútočit. Mám před domem dva parky - jeden dětský, kde jsou lavičky, prolézačky a houpačky a druhý park - park psí. V dětském parku nikdy neuvidíte žádnou maminku, protože se tam po celý rok scházejí bezdomovci, opíjejí se tam, všude kolem je plno střepů a lidských zvratků. Do psího parku chodíme my pejskaři a samozřejmě zoufalé maminky s dětma. V tom parku (je to jediné místo v mém okolí) mám psa puštěného na volno, aby se proběhl. Nejednou jsem dostala vynadáno od maminky, že bych s tím psem měla jít jinam, že nemá běhat na volno atd.... Je mi jasné, že raději vynadá mě, než aby se maminy spolčily a společně vystrnadily bezdomovce z dětského hřiště.
Psí lejna - kapitola sama pro sebe. Já sbírám, zatím mi nedělá problém se ohnout a vyhodit. Vím, že to nedělají všichni...... Já to mám taky chuť nedělat, když vidím, že ostatní nechají psa obřích rozměrů vykadit vedle chodníků lejno velké jako mraveniště a v klidu odejdou......
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pejsci 11.8MartinaEmma12 26.3.2005 13:17

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.