| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Úrazy

27.6.2019 12:07:50 bahno bezbahna

Re: Zlomená ruka u dítěte

Já bych se hodila hlavně do klidu.

Pak použila telefon a zavolala do místa, kde by jsi ráda s dítětem navštívila chirurgii a tam se informovala, jak to chodí /jestli se musíš objednat/. Termín kontroly máte předpokládám daný z ošetření. Případně tedy pak i zavolala do Motola a termín další kontroly zrušila (pokud je).
U nás třeba ano, dospělí i děti chodí normálně ke stejnému lékaři.
Funguje na bázi papírku (kdo ráno příjde ten si vezme, když je plno tak dojdou papírky a máš ten den smůlu). Neobjednává. Ale to je u nás. U vás může být jinak.
Chodíme tak sádrovat, šít, vyřezávat pihy. Děti, dospělí.


Jinak já s dítětem po zlomenině klíční kosti čekala na urgentu nemocnice mimo Prahu (o víkendu tedy) 3 hodiny. Bolestí omdlel bohužel až v ordinaci.
Prostě měli plno, chápu.

Jindy jsem tam s urgentem neměla žádný problém.

Se zlomeným kotníkem 6 hodin na urgentu v Praze jsem už tak zažila (všední den). Hlavně že doktor mohl zbláznit, co když se to bude muset operovat.
Holt plno.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Zlomená ruka u dítěte kachna_ 27.6.2019 11:29
*Re: Zlomená ruka u dítěte Fern 27.6.2019 11:31
*Re: Zlomená ruka u dítěte paní Trčková 27.6.2019 11:33
**Re: Zlomená ruka u dítěte paní Trčková 27.6.2019 11:36
*Re: Zlomená ruka u dítěte bahno bezbahna 27.6.2019 12:7
*Re: Zlomená ruka u dítěte Dari79 27.6.2019 13:23
*Re: Zlomená ruka u dítěte Jitusch* 27.6.2019 13:40
*Re: Zlomená ruka u dítěte Evka... 27.6.2019 15:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.