| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

26.3.2005 8:37:32 Vlasinka

Hezké ráno

při tam ošklivém počasí. A my plánujeme jet zítra na chatu. Já už se těšila, jak si opeču vuřta. A asi nic nebude.
Jinak vám všem děkuju za chválu miminka a přání.
Poslední dobou straším o víkendu takhle brzo. Já vím, že na vás je to možná slušný čas, ale já spala i do 10h. Asi už trénuju ranní vstávání.

Vlasti - pohlaví si říct necháme. Doufám, že to bude vidět. Kamarádka je už 24 tt a pořád nic nevědí. Ale asi to nebudeme vykládat každému na potkání. Stejně tak jména. Chci pro okolí překvapení.

Sněhu - kuchyň je nádnerná. Úplně vím, jak jsi se asi cítila, když to dělali. Já "jen" čekám, než nám udělají skříňku po celé stěně naproti lince a stěnu do chodby a už se nemůžu dočkat. Natož taková krásná kuchyň. Ale to máte v baráčku viď?

Miško - koupelna je náhodou dobrá a jak psaly holky - pár doplňků, nějaká umělá kytička a hned to bude zas jiné. Co já bych za ní dala. Ta naše umakartová paneláková - hrůza. Ještě se mi tam chytá na tom hliníku černá plíseň. Jak tam zůstává voda. Nedonutím chlapy to utírat. Nevíte co na to? Na kámen pomohl Cilit bref, ale na tomhle můžu ruce nechat a nic. Takže já bych hned měnila. My budeme dávat než se mimi narodí novou vanu, umyvadlo a baterii a otapetovat ten umakart. Už se moc těším. Ale stejně to nebude ono. Máte víc prostoru a působí prostě líp. Tak buď spokojená.

Vůbec nevím co budu dnes vařit a odpoledne nás čeká Globus.
Mějte se
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Hezké ráno Vlasinka 26.3.2005 8:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.