| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Antibiotika

15.6.2019 1:34:51 Pájuša

Antibiotika a reakce na ně

jsem po operaci očních víček v pátek a dostala jsem "preventivně" i antibiotika na 3dny-Azitromycin.Mám na ně žřejmě špatnou reakci, večer mi bylo zle-studený pot, průjem /myslela jsem že mě prohnala kulajda k obědu/ a hrudník mám až po krk jak ve svěráku.
Až ted v noci mi dochází že to bude reakce na antibiotika.
V lednu jsem měla na antibiotika také reakci nechutenství, zvracení,též bolest hrudníku a žeber, to jsem si myslela že je z přeležení, nj jenže si nepamatuju název, mám to samozdřejmě v kartě u své doktorky ale je sobota.V dubnu mi dala antibiotika jiná a v pohodě.Předtím jsem tak 10let žádná antibiotika neměla.....
Co byste dělaly? můžu jet ráno na pohotovost-taxíkem, auto o víkendu nemám. anebo je přestat brát úplně, vzala jsem první tabletu /jsou tři/
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Antibiotika a reakce na ně Pájuša 15.6.2019 1:34
*Re: antibiotika a reakce na ně SendyWendy 15.6.2019 5:56
*Re: antibiotika a reakce na ně Pole levandulové 15.6.2019 12:26
*Re: antibiotika a reakce na ně Okolík 15.6.2019 12:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.