| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

16.5.2019 23:03:12 Ondra Filip

Kde se seznámit v mladém věku

Zdravím diskutující
Mám 24 let a jsem z Brna a chtěl bych navázat nějaký vážný vztah, jen že zjišťuji že v dnešní době je to velice těžké. Zkoušel jsem internetové seznamky(seznamka.cz a seznámit)je zde velký počet mužů a málo žen. Navíc tam každou holku otravuje sto a více kluků. Takové ty aplikace typu tinder a ba~z~doo vůbec z toho důvodu jako seznamky. Zkoušel jsem se obrátit na seznamovací agentury, tam mi řekli že se na ně obrací lidi nad 30 let, to samé speed dating. Na diskotéky a do klubů chodit nemůžu nemám s kým, navíc nemám rád podnapile lidi a agresivní holky. Proto bych se rád zeptal, kde se dá seznámit co třeba v kavárně nebo čajovne nebo v knihovně či na koupališti. Zkoušel ste to někdy někdo a ženy jak ste nebo jak by ste reagovali na oslovení na těchto místech. Vůbec nebudu se ptát na takové to otravování na ulici nebo MHD což dělají jen účastníci kurzu Dynamic Education nebo stret game cz. Nebo v jakém sportu nebo koníčku jsou holky v převaze, a pokud možno nezadane a bez kamaradek.
Budu rád za každou radu .
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Kde se seznámit v mladém věku Ondra Filip 16.5.2019 23:3
*Re: Kde se seznámit v mladém věku Konzerva 17.5.2019 9:23
*Re: Kde se seznámit v mladém věku Trebuchet 17.5.2019 21:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.